Väiketrükised

Väike trükis, suur mõju

Meie tootevalikus on visiitkaardid, hinnasildid, voldikud, tootekleebised, brošüürid, flaierid, postkaardid, kataloogid jpm. Meie eelis suurte trükikodade ees on kiirus ja soodsamad väiksed tiraažid.

Avalda muljet!

Meile kõigile meeldivad ilusad asjad. Kasuta seda ära oma ettevõte esile toomiseks. Asja käes hoida on ikka hoopis parem, kui kaugelt vaadata. Anna klientidele isiklikult kätte elegantne visiitkaart või meeliköitev voldik.
Seda nad juba ei unusta!

XEROX VERSANT 180 LINK

Kasutame Xerox Versant 180 trükimasinat. Selle eeliseks on kiirus ja kvaliteet. Trükitihedus on 2400 x 2400 dpi. Paberiformaat SRA3 (450 x 320 mm), maksimaalne 330 x 660 mm. Paberi paksus maksimaalselt 350 g/m3. Suur värvitäpsus.
Loe lähemalt

JÄRELTÖÖTLUSE VÕIMALUS

Väiketrükistel on võimalik ka järeltöötlus. See tähendab, et saame lõigata või voltida trükise sobivaks kujuks. Saab ka lisada laminaati või spiraalköidet. 

TELLIMUSJUHISED

Tellimuse tegemiseks palume esitada failid emaili teel. Juhised failide ettevalmistamiseks leiate siit.
Kui teil ei ole trükkimiseks valmis faile, aitame teid meeleldi kujunduse ja failide koostamisega. Meie kontaktid leiate siit.

Tootenäidised

VOLDIKUD

VISIITKAARDID

SPIRAALKÖITES RAAMAT

KUTSED

ERILAHENDUSEGA TRÜKISED

NIISKUSKINDEL TRÜKIS

SILDID

Ei leidnud, mida otsisid?

See ei tähenda veel, et me ei paku soovitavat toodet. Meil on nii palju võimalusi, et need ei mahuks ka suurimale arvutiekraanile. Võta ikka ühendust.
Kõike saab!

et