Sõidukireklaam

Lase reklaamil endaga kaasas käia

Pakume ideaalse kvaliteedi-hinna suhtega sõiduki ülekleepimisteenust. Sõidukile paigaldatud kleebis annab teie ettevõttele reklaami, mis käib teiega igal pool kaasas.

 

Olete niigi palju vaeva näinud, et oma ettevõtet reklaamida. Laske oma autol osa koormast enda peale võtta.

 

 
   
PAINDLIKKUS

Meil on üle 20 aasta kogemust kõikvõimalike sõidukite kleepimisega väikestest autodest veokite, haagiste ja bussideni. Ükskõik millised on teie vajadused, meie leiame teile ideaalse lahenduse. Aitame meeleldi ka kleebise kujunduse loomisel.

   
KILE, MIS VASTAB TEIE VAJADUSTELE

Lühiajalised kleebiseid saame teha soodsa ja kvaliteetse 1D kilega (kuni 6 kuud). Püsivad kleebised siledatele pindadele teeme 2D kilest (5-7 aastat). Kui objektil on palju kumeraid pindu, siis kasutame 3D kilet (kuni 10 aastat). Meie kile ei tõmbu aja jooksul kokku. See juhtub eranditult kõigi kehvema kvaliteediga kilede puhul.

   
PROFESSIONAALNE TEOSTUS

Meil on asjatundlikud töötajad ja paigaldajad. Tagame head tingimused töö teostamiseks ja garanteerime õiged tingimused kleebiste pikaajaliseks püsimiseks.

tekstid ja logod

Väiksemad kleebised sobivad ideaalselt firmaauto märgistamiseks. Avalda muljet rabava logokujundusega!

detailsem ülekleepimine

Paremini silma paistmiseks soovitame osalist ülekleepimist. Meie kile hoiab ilusti kinni ka kumeratest pindadest, vältimaks kokkutõmbumist.

täielik ülekleepimine

Täielik sõiduki ülekleepimine on neile, kes ei taha jätta midagi juhuse hooleks. Täielikult ülekleebitud sõiduk jääb igal juhul silma ja avaldab meeldejäävat muljet.

 

Galerii

 
 
 
 
 
 
et