Tähe 131e Tartu, 50107 E-R 9-17
+372 730 8427
Info: salibar@salibar.ee | Arved: arved@salibar.ee

Наши сотрудники

Наши сотрудники

Marika Tenno
Секретарь по продажам

marika@salibar.ee
+372 5680 0313

Anneli Laanemets
Руководитель по продажам

anneli@salibar.ee
+372 513 3115

Aivo Jakobson
Руководитель проектов

aivo@salibar.ee
+372 552 1843

Märt Potter
Руководитель проектов

potter@salibar.ee 
+372 5330 5148

Aleksei Vorobjov
Руководитель проектов

aleksei@salibar.ee
+372 5597 4257

Gunars Tisons
Дизайнер

gunars@salibar.ee
 

Janno Välja
Оператор

janno@salibar.ee
 

Andres Oreškin
Печатник

andres@salibar.ee
 

Aimar Saar 
Декоратор

aimar@salibar.ee
 

Veiko Iliste
Tallinna esindaja

Maailm on värviline!

Võta meiega ühendust

Oleme eksperdid sise- ja välisreklaami alal

ru_RU
et ru_RU